Ігровий вік-енд для спортклубівців, що грають в оренді, вийшов доволі плідним. Знову налагодив приціл Марк Гуаль – його гол став запорукою нічиї «Ягеллонії» 1:1 зі «Шленском». Форвард зіграв весь матч.

Лише наприкінці зустрічі «Ден Гага» з «Алмере» (1:0) був замінений Феліпе Пірес. Бразилець не забив, утім яскравою грою заслужив на приз Кращому гравцеві матчу.

Переможним вийшов тур і для Невена Джурасека – він зіграв 75 хвилин за словенську «Олімпію» проти «Браво» (1:0).

На жаль, через травму лише чверть години провів на полі Білл. Його «Спорт Ресіфі» поступився 0:1, а ми бажаємо футболісту якнайшвидшого одужання.

У запасі своїх команд залишилися Валентин Кожокару, Габріел Бузанелло та Франсіско Ді Франко. «Феєнорд» переміг 3:1 «Фортуну», «Жувентуде» розійшовся з «Ботафого» 1:1, «Атлетико Тукуман здолав 3:0 «Таллерес де Кордобу». Нельсон Монте не потрапив до заявки «Альмерії» у грі проти «Бургоса» (2:0).