Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко прокоментував підсумки переможного матчу проти «Гірника-Спорту» (3:0):

-Рахунок сьогодні, можливо і комфортний, але гра була не такою простою. В першому таймі була рівна гра, але ми у першому моменті забили гол, ну а другий наш гол вже подіяв на суперника, який, на мій погляд, втратив віру у власні сили. Ми  же намагалися контролювати гру і м’яч, ну а третій гол вже усіх заспокоїв.

— Перед відпусткою у листопаді важко налаштовувати гравців на матчі?

— В плані настрою хлопців немає ніяких проблем.  Результати вчорашніх матчів змусили нас налаштуватися на гру більше звичайного. ЦІ результати були нам на руку – і нічия «Колоса» і перемога «Металіста-1925» над «Волинню», тому відрив у п’ять очок від найближчого переслідувача був для нашої команди головним мотиваційним фактором, оскільки у нас такого відриву в сезоні ще не було. Так що я задоволений відношенням хлопців до справи, до гри. У нас в цьому році залишився ще один матч, і на друге коло ми також будемо налаштовуватися так, як треба.

— Сьогодні у вас була якась особлива настанова Назаренку, який оформив дубль?

— У нас будь-який гравець лінії атаки може забити і сьогодні пощастило Назаренку. Він досить ярко проводить поточний сезон. Ну а настанови конкретно йому першому забити не було.

— Що скажете по супернику?

— «Гірник-Спорт» намагався створювати моменти, намагалися пресингувати і тиснути у перші хвилини матчу. Далі ми вже адаптувалися до темпу гри і вже після перерви у суперника був один хороший момент, коли добре зіграв Андрій Кліщук. В цілому команда ця непроста, і у Горішніх Плавнях буде важко будь-якій команді.

— Ігор Когут сказав, що жалкує про те, що залишається тільки одна гра в цьому році, адже команда набрала хороший хід. Ви не жалієте, що зимова перерва припадає на такий період форми команди?

— Ну для Ігоря рік вже формально завершено, адже він отримав сьогодні четверте попередження і пропустить останню гру проти «Зірки».  З цим ми ще будемо розбиратися, все ж таки треба здержувати власні емоції. Хоча у нас є люди, які можуть замінити Ігоря на полі і з цією втратою ми впораємося.

Прес-служба СК Дніпро-1