Півзахисник  СК «Дніпро-1»  Іван Литвиненко прокоментував перебіг зборів та гру з ФК «Кремінь»:

— Звісно, приємно забивати та ще приємніше перемагати навіть на зборах в матчах, де результат на другому плані, але все ж таки, ми працюємо аби перемагати, і в нас сьогодні все вийшло, вдарив, влучив туди, куди і цілив, тож свій м’яч присвячую команді. Гра дійсно була не простою, досить непоганий суперник, тож повторюсь, перемога, як на мене, дуже приємна і окремо дякую Єгору Ярмолюку за те, що чудово пройшов, побачив та віддав на мене — можна сказати вдвох зробили гол — чудово вийшло!
— Так, в команді багато жартують, що прийшла нова молодь, а я вже «старий боєць», ну в нас весело буває, але за великим рахуном,  це тільки гумор від старших хлопців. Ми всі рівні, хоча нам легше, бо зараз в команді працює дуже багато юних гравців. Тренери нам  кажуть не боятися, брати гру на себе, діяти більш сміливо, та і бажання таке, якщо чесно, є у самих, головне «не наварити» , з іншого боку, коли ще відточувати майстерність як не на зборах в таких матчах? Тому, намагаємося грати сміливіше поруч з досвідченими футболістами, вчимося, звісно, без помилок не буває, набиваємо гуль, ростемо…
— Сьогодні, коли досить цікаве було рішення тренерів, коли з поля пішов  Логінов, а замість Сергія тренери не випустили нікого, тож, ми майже пів тайму грали у меншості, безумовно, стало важче грати, але це теж додасть нам досвіду — все може бути в офіційних іграх,  тож сьогодні до експерементів у тактиці, додали ще ось такий прийом — важкувато було, але цікаво. Ми —  гравці і повинні на полі бути готовими до будь-якого розвитку подій при будь- якому результаті  та змінах у тактиці. Мені дуже цікаво працювати, чекаю другу частину зборів, дуже хочу прогресувати та частіше виходити на поле.

Прес-служба СК Дніпро-1