Сьогодні спортклубівці провели своє перше тренування після тижневої відпустки, розпочавши підготовку до старту сезону у Першій лізі. Команда зібралася у повному складі, що завершував минулий чемпіонат, за виключенням голкіпера Ігоря Варцаби і форвардів Дмитра Сули та Віталія Кірєєва, яким керівництво і тренерський штаб СК «Дніпро-1» подякували  за співробітництво та бажає подальших успіхів у кар’єрі.

До команди вже приєдналися чотири новачки – це захисник Сергій Чеботаєв, півзахисники Ігор Загальський і Артем Щедрий, а також — форвард Олексій Чичиков. Відзначимо, що на сьогоднішній день ще тривають перемовини із іншими потенційним новачками команди, які найближчим часом можуть приєднатися до колективу.

Разом з командою вже займається і захисник Максим Білик, який через травму повністю пропустив весняну частину сезону і поступово повертається до загальної групи.

Весь час команда буде готуватися на базі у Придніпровську, і проведе кілька контрольних матчів. Слідкуйте за новинами на нашому сайті.

Прес-служба СК «Дніпро-1»