Судді: Сергій Задиран (Київська область), Олексій Гірс (Одеса), Ірина Петрова (Нова Каховка)
Четвертий арбітр: Ростислав Дубина (Дніпро)
Суддівський наглядач: Борис Трач (Тернопіль)
СК «Дніпро-1»: Юрчук, Бровченко (Сафронов,46), Лопирьонок, Логінов, Польовий, Кравченко (кап.), Сніжко, Когут (Карноза,75), Бєляєв (Мємєшев,63), Поплавка (Кожушко,63), Супряга (Войцеховський,85).
ФК «Нікополь»: Петриченко (кап.), Дегтярьов, Твердоух, Мілесін, Астахов, Адаменко (Таряник,88), Білий, Шмигельський(Боровик,73), Донець (Доля,62), Коломоєць (Бурковський,79), Мандровський (Воронін,46)
Запасні: Шутько,Бурковський, Горінов
Головний тренер: Григорій Варжеленко

Попередження: Дегтярьов (29), Когут (45+1), Білий (76), Доля (86), Таряник (90+3)

Гол: Кожушко (90+4)

Після невдалої гри в Одесі, де тренерський штаб дніпрян перевіряв на міцність виконавців, які отримують не так багато часу протягом сезону, у матчі проти «Нікополя» стартовий склад спортклубівців був наближений до ідеального, але головну увагу до себе пригорнув запас, де з’явився Карноза, дебюту якого вболівальники СК «Дніпро-1» вже зачекалися.

Як і очікувалося з перших  хвилин господарі притисли суперника до їх штрафного майданчику, але нікопольчани уважно діяли у захисті, не дозволяючи дніпрянам вільностей біля власних володінь. У стартові 15 хвилин господарі відзначились лише трьома дальніми ударами, на які без проблем реагував Петриченко, а найнебезпечнішим був кутовий на 13-й хвилині у виконанні Кравченка, коли Когут пробив головою вище воріт. В іншому атаки господарів розбивалися о щільний захист нікопольчан на лінії штрафного майданчику. Підопічні Григорія Варжеленка, у свою чергу, не завжди встигали за комбінаціями господарів, тому їм доводилося зривати атаки за допомоги порушування правил, і господарі отримували право на перспективні стандарти. І якщо удар Польового на 30-й хвилині вийшов неточним,то за тир хвилини Кравченко поцілив у стійку. Лише після цього гості заробили свій перший кутовий у матчі, та нанесли перший удар в матчі, але дуже неточний.

Мало що змінилося після перерви. Гості стіною, або, як останнім часом кажуть «автобусом»,  стали біля власних воріт, самовіддано захищаючі нульову нічию.  Пробити щільний захист суперника господарям не вдавалося, а перший гострий момент вони створили тільки на 62-й хвилині, коли Кравченко вирішив перевірити пильність Петриченка зі штрафного, але влучив у сітку із зовнішнього боку.  Одразу після цього Дмитро Михайленко вирішив змінити флангових гравців, випустивши Мемешева та Кожушка. Саме останній намагався на 75-й хвилині влучити у ворота після подачі кутового, але пробив вище цілі. Ну а далі відбулося повернення на поле «Дніпро-Арени» Артура Карнози, який дебютував тут у вищій лізі 10 років тому.

Вже у компенсований арбітром час Логінов міг влучно завершити навіс Мемешева, але пробив повз воріт з кількох метрів, а після другої спроби цієї ж комбінації м’яч забрав Петриченко. Все вирішила 94-та хвилина гри, коли комбінація за участю Карнози та Польового завершилася влучним ударом Кожушка! 1-0 – «Дніпро-1» здобуває перемогу, а з урахуванням нічиї у матчі «Металіст-1925»- «Реал Фарма» (1:1), наша команда за три тури до завершення першості забезпечує собі перше місце в групі “Б” та участь у золотому матчі за титул чемпіона Другої ліги!