Післяматчева прес-конференція головного тренера СК «Дніпро-1» Дмитра Михайленка:

-Результат нас сьогодні, звичайно, розчарував. Хочу привітати команду суперника з хорошою грою і результатом. Сьогодні вони були сильніше – це видно і по рахунку, так було і на полі. «Прикарпаття» було більш мотивована і налаштована, ніж ми. Після вилучення нам взагалі гра не вдавалася, але своє основне завдання ми вирішили – це на сьогодні найголовніше. А те, що нам не вдалася гра, ці причини ми будемо з`ясовувати пізніше.

— Були якісь корективи у грі в перерві матчу, коли вже дізналися, що «Металіст 1925» втратив очки і ваша команда вже забезпечила собі перше місце?

— У першому таймі після пропущеного м’яча ми контролювали хід гри, були можливості забити у Ореста Кузика і Олега Кожушка. Але швидко пропущений гол на початку другого тайму нас вивів з колії в атаці, і ми пішли на певні експерименти. У зв’язку з травмою Куліша подивилися на позиції форварда Чичикова, як він там буде справляться, але нічого не виходило ані на флангах, ані в нападі, а після вилучення пропав контроль над грою, і тільки у рівних складах, коли вилучили футболіста «Прикарпаття», гра вирівнялася і у нас з’явилися можливості скоротити рахунок. Тому перемога «Прикарпаття» цілком закономірна.

— У вашої команди залишилося ще три матчі. Які плани на ці ігри?

— У нас багато травмованих, і сьогодні через це не приїхало багато виконавців. З одного боку, ми задоволені, що нам вдалося заздалегідь вирішити основне завдання, а на найближчі матчі ми плануємо подивитися гравців на нових позиціях, дати більше ігрового часу тим, хто не так багато часу проводив на полі в сезоні і вже визначатися із складом команди на УПЛ.

— Які ваші враження від атмосфери на стадіоні?

— Ми знаємо прикарпатського вболівальника як дуже вимогливого, у той же час на матчах завжди висока відвідуваність. Завжди тепло тут приймають і нас, і мене особисто, тому, на мій погляд, іванофранківський вболівальник заслуговує на те, щоб його команда знаходилася вище у турнірній таблиці. І я бажаю, щоб команда прогресувала, розвивалася і рухалася вперед. Тут завжди приємно грати, ось тільки хочеться, зоб поле було покраще.

Прес-служба СК «Дніпро-1»