Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко розповів клубній прес-службі про останній цикл підготовки до весняної частини сезону:

— Сергію, у перерві між третім та четвертим етапом підготовки до чемпіонату країни, команда з труднощами добиралася до дому. Ти обрав при цьому свій шлях, розповіси як слідкував у цей час за новинами від партнерів по команді?

— Так, слідкував за новинами, адже ми вирушили додому на півдоби раніше і встигли потрапити в Україну до того, як погода погіршилась. Добиралися через Київ на Запоріжжя, яке тоді ще приймало літаки, надіявся, що своєчасно прилетить і вся команда, але, дійсно, повернення вийшло важким. Хоча було кілька вихідних і зараз тривають  тренування, тому думаю, що все буде в порядку.

— Для команди це фактично останній збір перед сезоном, який зараз настрій, коли вже знаєш, що невдовзі розпочнуться офіційні ігри?

— Настрій відмінний, ми повернулися, поруч родини і  вже легше, коли ти на своїй базі і поруч у тебе все рідне. Єдине, що засмучує – це погода, хоча навіть не погода, а сам стан полей, тому доводиться займатися на штучному покритті в манежі.

Але нічого страшного, готуємося до хороших спарингів проти «Інгульця» та «Ворскли» — переконаний, що ігри будуть дуже цікавими. Хоча, малоймовірно, що поле буде готове до 17 березня, тому, скоріш за все, будемо грати на штучному покритті, тому головне тут буде обійтися без травм. А 25 березня вже розраховуємо зіграти на природному полі. Що і казати, спаринги у нас відмінні для підготовки до офіційних матчів.

Прес-служба СК «Дніпро-1»