Капітан СК «Дніпро-1» Сергій Кравченко підвів підсумки контрольного матчу проти донецького «Олімпіка»:

— Сергій, ну як, можна грати проти команд УПЛ?

— Півроку тому ми програли їм 0:3, тепер 0:1 – значить ми прогресуємо (посміхається). Але це все жарти, ми і так знаємо, що можемо і повинні на рівних грати з командами рівня Прем’єр -ліги. Ми до цього прагнемо, але все треба ще підтверджувати безпосередньо на полі. Сьогодні вийшла хороша гра, і на поразку ми точно не награли, а якщо брати зміст поєдинку і моменти, то ми навіть ближче були до перемоги. Але знову так, це все збори. Краще тут програти, помилитися і зробити висновки. У нас є завдання на ігри, новачки, які звикають до наших вимог. Звичайно, не хочеться програвати, але такі матчі дуже доречні, з такими суперниками з Прем’єр – ліги, і навіть краще грати з нашими українськими команди, тому що не виникає ніяких суперечок, сутичок, без провокацій і криків. Приємно було зіграти, там багато знайомих, так що тільки позитивні емоції, єдине що результат не задовольнив.

— Дійсно, знайомих багато і серед гравців,  і серед тренерів. Ти багато спілкувався із Сергієм Політило. Щось згадували?

— Гру не обговорювали, просто дізнавалися, як справи. Тут на грі Віталія Володимировича Кварцяного побачити, і якщо порахувати с кільки тут нас через «Волинь» пройшло. Того ж Олексія Гая знаю давно, Сергія Політило, з тим же В’ячеславом Шевчуком давно знайомі і маємо добрі відносини. Так що, приємно побачити знову знайомі обличчя. Тепер нам залишилося вийти в УПЛ і зустрічатися на полях Пр`емєр-ліги.

Прес-служба СК «Дніпро-1»