Автор першого голу в матчі проти донецького «Олімпіку» захисник спортклубівців Сергій Логінов підвів підсумки переможного спарингу:

— Спаринг вийшов хороший. Ми розглядали цей контрольний матч через в залежності від  нашого навантаження. Те, що ми виглядали у грі переконливо чи ні, то все це нам розповідять на теоретичному занятті , тут, з боку, як кажуть, видніше. МИ,зі свого боку, намагалися сьогодні у грі втілити те, що напрацьовували у минулі два тижні, ну а вийшло так, як вийшло.

— Сьогодні тобі вдалося забити, при чому у притаманному тобі стилі. Все йде як треба?

— Забивати завжди приємно, але тут я хотів би відзначити Загальського, який зробив класну передачу.  Мені залишалося тільки виграти позицію і спрямувати м’яч у ворота.

— На що, на твій погляд, можуть розраховувати спортклубівці у дебютному сезоні в УПЛ? Боремося за виживання чи зуміємо піти угору?

— Я вже казав, що все покаже час, як ми будемо виступати і на які позиції претендувати. Єдине,що нам треба буде кожному ставити перед собою максимальні завдання, кожному прогресувати і ставати краще, і тоді і місце буде вище, і гра буде видовищною.

— Вже почалися продажі абонементів на наступний сезон. Чекаєш вболівальників на трибунах?

— Звичайно, ми до цього прагнули. Хочу запросити усіх вболівальників на футбол, щоб ходили і нас підтримували. Ми два роки йшли до того, щоб повернули великий футбол до Дніпра, тому все,що від нас залежало, ми зробили. Надалі ми також будемо старатися показувати хорошу гру і розраховуємо на підтримку наших вболівальників.

— Постійний абонемент –це круто?

— Круто – це коли вболівальник є на трибунах. А звичайний квиток у нього, або абонемент – не так важливо. Приємно, коли є для кого грати, і ми будемо на футбольному полі намагатися робити все від нас залежне для вболівальників.

Пресслужба СК «Дніпро-1»