«Ворскла» — СК «Дніпро-1» – 2:0

Чемпіонат U-19. 18-й тур. 13 березня. 12:00. Копили. НТБ «Полтава» (штучне поле)

Арбітр – Євген Макаренко (Черкаси). Асистенти арбітра – Віталій Петров (Кременчук), Гусейн Мустафаєв (Харків).

Четвертий арбітр – Андрій Коваленко (Полтава)

Спостерігач арбітражу – Костянтин Труханов (Харків)

«Ворскла»: Ісенко, Павлюк, Мороховець, Крупський, Левченко, Хрипчук, Ямполь (Войніков, 66), Нестеренко (Рубаненко, 82), Гладковський, Уманець (Прус, 46), Руденко

Запасні: Чернецький.

Головний тренер – Олександр Омельчук

СК «Дніпро-1»: Веклич, Бойко (Свистун, 24), Головацький, Попов, Кононов, Матвєєв, Волинець, Рубчинський (Копил, 49), Лебедєв (Матюшенко, 66), Бутіч (Янюк, 69), Кобельчук (Кравченко, 57)

Запасні: Кінарейкін, Мисляй, Стельмащук, Гудов

Головний тренер – Віктор Біцюра

Голи: Уманець (13), Руденко (65)

Попередження: Бойко (16), Руденко (17), Головацький (25)

Вилучення: Попов (52, офл останньої надії), Руденко (69, друге попередження)

Візит до Полтави вийшов для 19-річних спортклубівців невдалим з точку зору результату. При цьому змістом гри тренерський штаб залишився, в цілому, задоволеним. Але за непоганої гри вирішальне значення отримали грубі помилки.

У першому таймі на поле точилася рівна гра з перевагою нашої команди за кількістю створених моментів. Мінімум тричі спортклубівці могли відкривати рахунок, але м’яч, що майже катався по лінії воріт, так ї не перетнув. Натомість господарі, коли перехопили передачу Матвєєва на Лебедєва, провели результативну контратаку, у завешенні якої м’яч від стійки влетів у сітку.

Другий тайм також розпочався за рівноваги у грі. І знову помилка гостей мала фатальне значення. Цього разу вона призвела до вилучення Богдана Попова, який завалив суперника, що вибігав на побачення з голкіпером. Навіть у меншості “Дніпро-1” грав гідно, але обрізка в атаці призвела до другого пропущенного м’яча.

Завершували гру суперники за рівних складів через вилучення футболіста “Ворскли”. У складі спортклубівців могли відзначитися Кравченко, Волинець, інші гравці, але забити хоча б раз так і не судилося.